PORAŻKI KROŚNIEŃSKICH DRUŻYN W SOBOTNICH MECZACH 27 października 2019

W kolejnej serii ligowych spotkań krośnieńskie zespoły grały mecze na wyjazdach. Niestety oba mecze to pora zki naszych drużyn.
Pierwszoligowy zespół dziewczyn walczył w Szczyrku z uczennicami Szkoły Mistrzostwa Sportowego. wbrew pozorom uczennice SMS-u to trudny i nieobliczalny rywal. Karpatki rozpoczęły spotkanie bardzo dobrze i dość pewnie i w pełni zasłużenie wygrały I seta do 18. Jednak gospodynie w kolejnych uporządkowały swoją grę, popełniały mniej błędów własnych i grając dobrze w bloku oraz ataku nie pozwoliły Karpatkom na zdobycie kolejnych punktów w sezonie. Ostateczny wynik spotkania to 3:1 (18:25, 25:13, 25:23, 25:16) dla drużyny SMS-u.
Nasz zespół wystąpił w składzie Łaskowska (6), Pelczarska (1), Filipek (3), Kozyra (7), Jakóbiak (16), Rola (9), Szmigielska (libero) oraz Pietruszka, Wisz i Szczygielska (2) - w nawiasach punty zdobyte przez poszczególne zawodniczki.
Po dwóch spotkaniach wyjazdowych kolejne spotkanie nasz zespół rozegra u siebie 2 listopada z drużyną Stali Mielec.

Jeden punkt przywieźli nasi panowie z wyjazdowego meczu rozegranego w Niebylcu. Mecz był bardzo zacięty. Nasz zespół prowadził w spotkaniu 2:1, jednak w kolejnym secie przegrał do 22 co doprowadziło do piatego seta. Ostatecznie  gospodarze wygrali decydujące starcie do 16 i wygrali tym samym całe spotkanie 3:2 (18:25, 25:16, 20:25, 25:22, 18:16). Po tej kolejce nasz zespół zajmuje w tabeli przedostatnią 7 lokatę z 4 punktami. Liczymy, że kolejna seria ligowych spotkań przyniesie krośnieńskiej drużynie ligowe punkty, które poprawią pozycję zespołu w tabeli VI grupy drugoligowych zmagań siatkarzy.