Sponsorzy wspierający

Partnerzy Programu

Tie Break

SIATKARZE ZAGRALI NA REMIS 23 kwietnia 2018

W sobotę 21 kwietnia nasi drugoligowi siatkarze rozpoczęli rywalizację w II rundzie play off - pófinałach w grupie VI. Nie była to udana inauguracja. Krośnianie ulegli drużynie Neobusa Raf-Mar Niebylec 3:0 (25:19, 25:23, 25:17). Nasi sitkarze zagrali słaby mecz. Nieudane akcje na siatce, brak skutecznego bloku i zagrywki i masa błedów wlasnych nie pozwoliły na pokonanie dobrze grających siatkarzy z Niebylca. W I secie przewaga gości sięgała w pewnym momencie nawet 8 punktów. Drugi set co prawdazaczął się od prowadzenia naszej drużyny jednak ambitna pogoń siatkarzy Neobusa pozwoliła im dogonić naszych siatkarzy, a w końcówce seta przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Trzeci set to znów niezły początek Krośnian, ale w późniejszej fazie w  grze Karpat pojawiało się sporo niedokładności, co sprytnie zużytkowali niebyleccy siatkarze. Niesieni głośnym dopingiem przybyłych do Krosna swoich fanów nie dali sobie wyrwać zwycięstwa i mecz trochę niespodziewanie zakończył się zwycięstwem 3:0 sla przyjezdnych.

W niedzielę już było inaczej. Krośnianie poukładali swoją grę i tym razem pokonali drużynę z Niebylca 3:1 (25:20, 17:25, 25:17, 25:19). Stan rywalizacji wyrównał się na 1:1 i teraz na kolejne mecze drużyny przeniosą się do niebylca gdzie w najbliższą sobotę i niedzielę (28 i 29 kwietnia) będą rywalizowały w meczch o awans do dalszej fazy rozgrywek sezonu 2017/2018. Rywalizacja toczy się do trzech wygranych spotkań.

W drugiej parze grupy VI także jest stan remisowy. W sobotę w Lublinie Avia pokonała Politechnikę aby w niedzielę przegrać drugie ze spotkań. Wyniki poniżej.

Politechnika Lublin   -Avia Świdnik  2:3 (25:18, 19:25, 22:25, 25:23, 11:15)
Politechnika Lublin - Avia Świdnik 3:1 (25:19, 18:25, 27:25, 25:19)