WYGRANA KARPATEK Z BUDOWLANYMI TORUŃ 13 stycznia 2020

Jest wygrana! W bardzoi ważnym spotkaniu Karpatki pewnie pokonały drużynę Budowlanych Toruń 3:1 (25:14; 21:25; 25:16; 25:13). Nasz zespół był faworytem i z tej roli w pełni się wywiązał. W I secie Krośnianki kontrolowały przebieg spotkania i nie pozwoliły rywalkom na wiele. Uśpione zdecydowaną przewagą, dziewczyny trochę "przysnęły" w II secie i dały się zaskoczyć przyjezdnym. Za sprawą Darii Dąbrowskiej i Zuzanny Pieczki Torunianki kończyły swoje ataki i kontry co pozwoliło uzyskać im przewagę nawet 6 punktów. Nasza drużyna ruszyła do odrabiania strat, doprowadziła do stanu remisowego po 18 i znów przysnęła w końcówce seta, ulegając Budowlanym do 21. Podrażniło to nasze dziewczyny. W kolejnych dwóch odsłonach niedzielnego spotkania pewnie punktowały rywalki  wygrywając kolejno do 16 i 13.
Dobrze zagrały w tym spotkaniu Michalina Rola i Manuela Jakóbiak. Pewnym punktem zespołu była nasza libero. MVP spotkania została wybrana Izabela Filipek.

Krośnianki powróciły w tabeli na 9 pozycję i już w najbliższy piątek 17 stycznia zagraja u siebie kolejne spotkanie z SMS-em Szczyrk. Uczennice SMS-u to rywal nieobliczalny. O punkty nie będzie łatwo bo na pewno dziewczyny ze Szczyrku postawią się Karpatkom. Jednak miejmy nadzieję, że nasz zespół potrafi z uśmiechem na twarzy na boisku pokazać ambitną walkę i zwycięsko wyjdzie z tego niesłychanie ważnego dla Karpatek spotkania z pełną pulą ligowych punktów.
Jak będzie przekonamy się w piatkowy wieczór . Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00 w hali przy ulicy Bursaki. Serdecznie zapraszamy i prosimy o doping dla naszych dziewczyn